Меню
Головна
Про чемпіонат
Учасникам
Розклад
Прес-релізи
Згадати все
Результати
Цікаво
Контакти
Організатори
Ліга українських клубів
КОМГО "Південна Ліга"
Партнери
ВМГО Молодіжний Союз Наша Україна
Управління у справах сімї, молоді та спорту КОДА
Медіа партнери
Газета "100-й округ"
Телерадіокомпанія TTV


 
Як дістатися до місця ігор та місць поселення PDF Print
Учасникам - Як дістатися?
Written by   
Saturday, 05 April 2008 19:26

Пропонуємо Вашій увазі інформацію про те, як можна дістатися до місця ігор і основних місць проживання. Опис ілюстровано фотографіями місць поселення, місця ігор та схемами.

1. Приїжджаючим до Кіровограда через ст. Знам`янка:

Доїхати від Знам'янки можна електричкою, поїздами, що проходять, або маршруткою (автобусом). На електричку або поїзд посадка проводитися на залізничному вокзалі, куди ви приїдете. На автобус посадка проводиться на автостанції. Дістатися до автостанції можна пішки, перейшовши привокзальну площу по діагоналі праворуч (зазвичай неозброєним оком у автостанції помітно скупчення міського і приміського транспорту). Із Знам'янки маршруткою ви приїдете на автовокзал, електричкою - на залізничний.

2. Приїжджаючим на автовокзал м. Кіровограда:

Від автовокзалу до місця ігор (Кібернетичний коледж) можна доїхати маршрутами №1, 10, 50, 55, 100, 105, 107, 112, 120, 500. Маршрут №500 йде прямо з автовокзалу, а на решту всіх маршрутів можна сісти на зупинці, до якої потрібно пройти метрів 50 і перейти через дорогу. Доїхати потрібно до зупинки "вул. Шевченко" (кінотеатр "Зоряний"). Потім пройти по ходу маршрутки через перехрестя і спуститися на один квартал повз кінотеатр "Зоряний" до площі Кирова (орієнтир - пам'ятник Кірову, пізнається по характерний опущеному вниз пальцю). Вулиця ПЕРЕД ПЛОЩЕЮ по ходу вашого руху - вул. Леніна. Тут потрібно повернути ліворуч, перейти проїжджу частину і рухатися по вул. Леніна ще метрів 100. Будівля коледжу буде ліворуч від Вас.

Від автовокзалу до готелю "Інгул" можна дістатися маршрутами № 1, 10, 50, 100, 105, 107, 120, 500. Доїхати потрібно до зупинки "готель Київ", перейти через вул. Карла Маркса (праворуч буде магазин "Adidas"), пройти по вул. Преображенській один квартал. Праворуч у вас буде Центральний ринок, на території якого і розташований готель.

Від автовокзалу до готелю "Київ". Див. попередній пункт, але йти від зупинки нікуди не потрібно: готель прямо перед Вами.

Від автовокзалу до готелю "Турист" можна доїхати маршрутами №1, 10, 50, 100, 105, 107, 120, 500. Маршрут №105 зупиняється прямо навпроти готелю, а інші - на зупинці "ДОСААФ". До готелю необхідно буде перейти дорогу повз супермаркет "Копілка".

Від автовокзалу до готелю "Європа" можна доїхати маршрутами №1, 10, 50, 55, 100, 105,107, 112,120, 500. Їхати потрібно до вул. Єгорова (просити водія зупинити на вказаній вулиці або напроти готелю "Європа"). До готелю потрібно перейти проїжджу частину.

Від автовокзалу до гуртожитку ВПУ № 9 можна доїхати маршрутами №6, 112, 77. На вул. Жовтневій революції, просити водія зупинити перед поворотом на вул. Шатило. Перша будівля перед поворотом –потрібний вам гуртожиток. Вхід з двору.

Від автовокзалу до гуртожитку КДПУ можна доїхати маршруткою № 112 (просити зупинити навпроти Медичного коледжу) або ж маршрутами №1, 10, 50, 55, 100, 105,107,120, 500. Їхати потрібно до перехрестя вул. Карла Маркса та проспекту Комуністичного, (просити водія зупинити на проспекті Комуністичному) перейти вул. Карла Маркса і рухатися по проспекту Комуністичному метрів 400. Побачивши зправа приміщення медичного коледжу, поверніть ліворуч – приміщення гуртожитку буде прямо перед Вами.

3. Приїжджаючим на залізничний вокзал м. Кіровограда:

Від залізничного вокзалу до місця ігор (Кібернетичний коледж) можна дістатися  маршрутами №106, 108 до зупинки "магазин Рубін". Далі потрібно пройти по ходу маршруту до перехрестя, повернути направо і дійти до площі Кірова. Далі див. інструкцію від автовокзалу.

Від залізничного вокзалу до готелю " Інгул" можна дістатися маршрутами №106, 108 Доїхати потрібно до зупинки " готель Київ" перейти через вул. Карла Маркса (праворуч буде магазин "Adidas") пройти по вул. Преображенській один квартал. Праворуч у вас буде Центральний ринок, на території якого і розташований готель.

Від залізничного вокзалу до готелю "Київ". Див. попередній пункт, але йти від зупинки нікуди не потрібно: готель прямо перед вами.

Від залізничного вокзалу до готелю "Турист" можна доїхати маршрутами № 106, 108. Вийти із маршрутки  необхідно на зупинці "ДОСААФ". До готелю необхідно буде перейти дорогу повз супермаркет "Копілка".

Від залізничного вокзалу до готелю "Європа" прямого транспортного сполучення немає. Можна спуститися від залізничного вокзалу вниз по провулку до Ковальовки (місцевість така). Провулок можна побачити, якщо стояти спиною до залізничного вокзалу праворуч від новопобудованої багатоповерхівки. Дійти потрібно до автозаправки і перейти через проїжджу частину. Звідти  можна доїхати маршрутами № 112,19 до готелю (просити водія зупинитися біля готелю).

Від залізничного вокзалу до гуртожитку ВПУ №9 можна дістатися двома шляхами. Можна сісти на маршрут № 108 і доїхати до вул. Шатило. Встати потрібно відразу за поворотом на вул. Шатило. Потрібна будівля - уздовж вул. Жовтневої революції. Другий шлях: спуститися від залізничного вокзалу вниз по провулку до Ковальовки (місцевість така). Провулок можна побачити якщо стояти спиною до залізничного вокзалу праворуч від новопобудованої багатоповерхівки. Дійти потрібно до автозаправки і на тій же стороні вулиці сісти на маршрути 6, 112, 9а. На вул. Жовтневої революції, просити водія зупинити перед поворотом на вул. Шатило. Перша будівля перед поворотом - потрібний гуртожиток. Вхід з двору.

Від залізничного вокзалу до гуртожитку КДПУ прямого транспортного сполучення немає. Можна спуститися від залізничного вокзалу вниз по провулку до Ковальовки (місцевість така). Провулок можна побачити, якщо стояти спиною до залізничного вокзалу праворуч від новопобудованої багатоповерхівки. Дійти потрібно до автозаправки і перейти через проїжджу частину. Звідти можна доїхати маршрутом № 112 (просити водія зупинити біля Медичного коледжу, і перейти дорогу - приміщення гуртожитку буде прямо перед Вами), та №19:їхати потрібно до перехрестя вул. Карла Маркса та проспекту Комуністичного, (просити водія зупинити на проспекті Комуністичному) повернути праворуч і рухатися по проспекту Комуністичному метрів 400. Побачивши зправа приміщення медичного коледжу, поверніть ліворуч – приміщення гуртожитку буде прямо перед Вами. 

Щоб краще орієнтуватися, також рекомендуємо переглянути карту центральної частини міста Кіровограда або знімки центральної частини м. Кіровограда з висоти пташиного польоту (797 метрів), з нанесеними обєктами.

 
 
Пошук
Голосування
Вам подобається сайт?
 
Статистика
Content View Hits : 327535

© 2024 Чемпіонат України з Брейн - рингу - 2008
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.