Меню
Головна
Про чемпіонат
Учасникам
Розклад
Прес-релізи
Згадати все
Результати
Цікаво
Контакти
Організатори
Ліга українських клубів
КОМГО "Південна Ліга"
Партнери
ВМГО Молодіжний Союз Наша Україна
Управління у справах сімї, молоді та спорту КОДА
Медіа партнери
Газета "100-й округ"
Телерадіокомпанія TTV


 
Про інтелектуальні ігри PDF Print
Цікаво - різне
Written by   
Saturday, 05 April 2008 14:46

Якщо Ви майже нічого не знаєте про Брейн - ринг та інші інтелектуальні ігри, або якщо Ви їх бачили тільки по телевізору, і не знаєте що таке спортивний Брейн - ринг або спортивне "Що? Де? Коли?", то для початку рекомендуємо прочитати статтю Андрія Ленського "У що грають знатоки?. І не зважаючи, на те, що стаття була написана ще в 1996 році, актуальності вона не втратила і до сьогодні.

Також новачкам радимо заглянути на сайт Маші Криленко, де зібрано багато цікавої і корисної інформації щодо інтелектуальних ігор.

Якщ Вас ця інформація зацікавить і Ви захочете спробувати свої сили в інтелектуальних іграх, радимо відвідати Літопис, де зібрана інформація як про турніри, що вже відбулися, так і про ті що плануються в найближчий час. Також у цьому Вашому прагненні стане у пригоді Реєстр клубів інтелектуальних ігор, де є координати більш як 250 клубів інтелектуальних гор з більш ніж 20 країн світу.

А щоб краще підготуватися до ігор радимо заглянути до Бази запитань Інтернет Клубу "Що? Де? Коли?" , де зібрано більше 500 тисяч запитань для різних інтелектуальних ігор.

Також корисним і цікавим для Вас буде відвіданя найбільшого інтернет-порталу присвяченого інтелектуальним іграм "ЗнатАки!" .

Бажаємо приємних вражень, грайте в інтелектуальні ігри і вболівайте за наших!!!

 
 
Пошук
Голосування
Вам подобається сайт?
 
Статистика
Content View Hits : 329409

© 2024 Чемпіонат України з Брейн - рингу - 2008
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.