Меню
Головна
Про чемпіонат
Учасникам
Розклад
Прес-релізи
Згадати все
Результати
Цікаво
Контакти
Організатори
Ліга українських клубів
КОМГО "Південна Ліга"
Партнери
ВМГО Молодіжний Союз Наша Україна
Управління у справах сімї, молоді та спорту КОДА
Медіа партнери
Газета "100-й округ"
Телерадіокомпанія TTV


 
Подяки PDF Print
Про чемпіонат - Відгуки, враження...
Written by   
Thursday, 24 April 2008 20:46
10-й ювілейний Чемпіонат України з Брейн-рингу відійшов у історію. Три дні турніру промайнули як одна мить, подарувавши радість перемог, гіркоту поразок і багато задоволення від спілкування з давніми і новими друзями. Кіровоград довго йшов до цієї події, і проведений рік тому Молодіжний ЧУБР став лише генеральною репетицією до цієї сьогоднішнього Чемпіонату. Звичайно, не мені судити про те, вдався турнір чи ні, але як голова Оргкомітету можу сказати, що нам вдалося майже все з того, що було заплановано.
По-перше хочеться сказати величезне ДЯКУЮ дружній команді Оргкомітету, а насамперед: Віталію Фросіняку, Олександру Кришку, Віталію Останньому.
Як завжди хотілося б подякувати людей, без яких цей чемпіонат не відбувся би. Перш за все, Правління ЛУК за виявлену довіру. Також хотілося б висловити величезну подяку нашим партнерам – ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» і особисто її голові Степану Барні, Управлінню у справах сім'ї, молоді і спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації і особисто начальнику Управління Абрамову Анатолію Анатолійовичу.
Також дякуємо Кіровоградському кібернетико –технічному коледжу і особисто його директору Пояркову Віктору Олексійовичу за затишний зал і привітний прийом.
Окремо хочу відзначити наших інформаційних і медіа-партнерів: газету «100-й округ» та телерадіокомпанію TTV.
Також хочеться висловити величезну подяку як завжди неперевершеному Леоніду Климовичу за блискуче ведення турніру. Крім того, хочеться висловити подяку за зваженість та професіоналізм Апеляційному журі турніру: Вадиму Єфімову, Оксані Балазановій і Андрію Скріпцову, а також асистентам ведучого – Валерію Кізіменко, Миколі Селіванову і Євгену Цехмістеру, комп'ютерній групі турніра - Денису Лебєдєву і Андрію Подорогі, фотографу турніру – Володимиру Чернишову, всім секундантам турніру за витримку, а також всім тим, хто допомагав в організації і проведенні турніру: Віктору Порсєву, Олександру Кашелю, Сергію Макаді.
Окрема подяка Дмитру Башуку за підтримку і допомогу в підготовці турніру.
Дякуємо всім хто нас підтримував і допомагав!!!
 
 
Пошук
Голосування
Вам подобається сайт?
 
Статистика
Content View Hits : 328160

© 2024 Чемпіонат України з Брейн - рингу - 2008
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.